Zapraszamy do naszego sklepu - GortoMed w Nysie - ul. Krzywoustego 28 - tel. 728 44 20 10 - czynne: pon-pt - godz. 9.00 - 17.00 - Z a p r a s z a m y !
linia medyczna

Sklep Medyczny - Nysa

Zapraszamy do Nowego sklepu medycznego GortoMED w Nysie !

sklep medyczny NysaW związku z rozwojem firmy GortoMED na terenie województwa opolskiego, postanowiliśmy otworzyć Sklep Medyczny także w Nysie.

wyroby medyczne i artykuły zdrowotne

Mamy nadzieję, że dzięki temu większa część ludzi będzie miała dostęp do proponowanych przez nas wyrobów związanych ze zdrowiem i profilaktyką zdrowotną.
Pracownicy sklepów GortoMED od 2006 roku zdobywają doświadczenie w sprzedaży wyrobów medycznych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz w zaopatrzeniu ortopedycznym pacjentów z całego województwa opolskiego.
Nasi pracownicy to fizjoterapeuci, z dużym doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia naszych klientów w wyroby medyczne.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu - Nysa, przy ulicy Krzywoustego 28 lub kontaktu telefonicznego.


Informujemy, iż od 1 września 2020r nasz Sklep Medyczny GortoMED - Nysa realizuje wnioski na zaopatrzenie w wyroby medyczne i środki pomocnicze

Zaopatrzenie ortopedyczne

Środki pomocnicze


sklep medyczny w nysie

Sklep Medyczny GortoMed w Nysie mieści się niedaleko centrum miasta, w pobliżu budynku głównego Poczty Polskiej - ul. Bolesława Krzywoustego.
Zapraszamy do naszego sklepu wszystkich zainteresowanych zakupem przedmiotów ortopedycznych, środków pomocniczych, artykułów uciskowych, wkładek ortopedycznych i innych wyrobów medycznych oraz profilaktycznych.


Poduszki ortopedyczne i korekcyjne

poduszki ortopedyczneW naszym sklepie znajda Państwo szeroki wybór poduszek ortopedycznych o różnej wysokości i stopniu utwardzenia, jak również rogale podróżne, półwałki, wałki, poduszki lędźwiowe do samochodu czy biura.
Szczególnie polecamy poduszki ortopedyczne odciążające odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
Wybrane przez nas poduszki, polecane są osobom, dla których jakość i komfort w czasie snu jest najważniejsza oraz wszystkim, którzy zmagają się podczas wypoczynku z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym. Wykonane z najwyższej jakości pianki leniwej, która doskonale dostosowuje swój kształt do prawidłowego ułożenia głowy. Cechują się miękkością i sprężystością.
Zapraszamy do sklepu GortoMED w Nysie.


Wkładki ortopedyczne indywidualne

wkładki ortopedyczne w NysieZnajdą Państwo u nas wkładki ortopedyczne na różnego rodzaju dolegliwości bólowe takie jak: haluksy, palce młoteczkowate, płaskostopie poprzeczne, płaskostopie podłużne, ostroga piętowa, a także skrót kończyny.
Odpowiednio dobrane wkładki ortopedyczne sprawiają, że zmniejsza się lub całkowicie ustaje ból stóp, kolan i bioder.
Wkładki ortopedyczne odciążają stawy i prawidłowo ustawiają stopę, tak by jej położenie podczas ruchu było właściwe.
Dokonujac zakupu w naszym sklepie pod okiem fizjoterapeuty, masz pewność, że kupujesz właściwy produkt.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Umów się na spotkanie !


Pończochy i rajstopy przeciwżylakowe

rajstopy przeciwżylakoweDowiedz się jakie mamywyroby przeciwżylakowe: podkolanówki, pończochy i rajstopy.
Produkty przeciwżylakowe dobieramy w zależności od wskazań lekarza wg. 1, 2 i 3 klasy ucisku. Produkty te maja za zadanie wspomagać odpływ krwi żylnej w kierunku serca. Zapewniają prawidłowe działanie zastawek żylnych i stabilizują krążenie krwi, zapobiegając powstawaniu żylaków i obrzęków kończyn dolnych.
Wyroby te są bardzo dobre jakościowo, a także spełniają idealnie swoje funkcję u osób, u których występują m. in. bóle i obrzęki kończyn dolnych, żylaki i pajączki.
W sklepie GortoMED fizjoterapeutki posiadają doświadczenie w doborze i w wykonaniu pomiaru odpowiedniego rodzaju wyrobu uciskowego.


Koncentratory tlenu w Nysie

rajstopy przeciwżylakowePosiadamy w ofercie sklepu koncentratory tlenu - aparaty do terapii tlenowej.
W dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy z sercem, płucami lub innymi częściami układu odechowego. Wiele z tych osób może korzystać z terapii tlenowej.
Koncentrator tlenu jest najbardziej niezawodny obecnie aparat tlenowy, oddzielający tlen z powietrza i oddaje go osobie potrzebującej. Wytwarza tlen o wysokim stężeniu.
W naszym sklepie dowiesz się jak wypożyczyć lub zakupić apatat do tlenoterapii.


Łóżka rehabilitacyjne w Nysie

Łóżko rehabilitacyjne elektryczneZapraszamy do zapoznania się z wybraną przez nas ofertą na łóżka rehabilitacyjne do opieki nad osobą leżącą w domu.
Wszystkie łóżka są przeznaczone do stosowania w domu, mają estetyczny wygląd, potrzebne funkcji i są to łóżka elektryczne, sterowane pilotem.
Dzięki temu, osoba leżąca ma możliwość obsługi samodzielnej lub przy pomocy opiekuna.
Łóżka posiadają barierki boczne oraz wysięgnik.
Istnieje możliwość zakupu u nas tego typu łóżka lub wypożyczenie.
Zapraszamy do sklepu medycznego w Nysie.Zapraszamy do sklepu GortoMED w Nysie.


Nasze sklepy medyczne GortoMed

Sklepy czynne poniedziałek - piątek, godz 8.00 - 16.00


sklep medyczny w Nysie

sklep ze sprzętem ortopedycznym, wyroby medyczne, artykuły przeciwodleżynowe, ortezy i stabilizatory na stawy kończyn, kule i balkoniki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, pieluchomajtki, stomia, peruki, protezy piersi, wkładki korekcyjne i ortopedyczne,